Warning: Undefined array key "deleteid" in /var/www/deboot.sk/_ciernysvet/komentare.php on line 50
čierny svet ° message board - komentáre
 
11.03.03 ° 21:56  Pali ¤ mail ¤ .?.

Nadhera. Konecne nieco pre vecery pri sviekce a caji. Dakujem za inspiraciu. Taky sivocierny sentiment sa tazko hlada a elektronizuje, ale oplatilo sa. Tesim sa na nove veci. Pali
13.03.03 ° 13:37  peter

ďakujem za uznanie ;o) ozaj, pokiaľ ide o nejaké novinky, mám všeličo v hlave, len neviem kedy to stihnem porobiť, v poslednej dobe je na to stále menej času :o/
dátum:

meno:

e-mail:

http://:

odkaz: