Nadhera. Konecne nieco pre vecery pri sviekce a caji. Dakujem za inspiraciu. Taky sivocierny sentiment sa tazko hlada a elektronizuje, ale oplatilo sa. Tesim sa na nove veci. Pali
13.03.03 ° 13:37 peter
ďakujem za uznanie ;o) ozaj, pokiaľ ide o nejaké novinky, mám všeličo v hlave, len neviem kedy to stihnem porobiť, v poslednej dobe je na to stále menej času :o/