|
keď som prerábal svet, dostalo sa mi do uší, že niektorí ľudia sa radšej nepýtajú nič, ako by mali poslať e-mail. vraj by bolo lepšie, ak by som urobil niečo ako odkazovač. tak teda ...
tu je ...
okrem toho, ak si myslíte, že máte čo odkázať nielen mne, ale i ostatným návštevníkom tejto stránky, toto je tiež
to správne miesto
tak teda ... prsty na klávesnicu a ...
|

|
04.01.11 22:52  El Salvador . mail. .?.
search google
30.03.04 17:28  colorman . mail. . web.
:_)) Ráta sa mi táto stránka! Ej, veruže ráta :_))
28.05.03 11:32  goralka . mail. . web.
..hm..je paradoxne, ze to, po com som tuzila mi nakoniec splnil ciernysvet:o)
umrel mi mobil. a jemi za nim smutno. bol so mnou vzdy aj ked mi bolo zle, aj ked mi bolo skvele ... skoda... kupim si novy ale teraz mam taky cudny pocit. neviem preco. ved kedysi som ho neznasal. a teraz mi je za nim smutno. zmena postoja? mozno ... uvidime ;)

|