Warning: Undefined array key "deleteid" in /var/www/deboot.sk/_ciernysvet/komentare.php on line 50
čierny svet ° message board - komentáre
 
02.03.03 ° 19:29  moonko ¤ mail ¤ web

hmm dnes bol zaujimavy den. velmi zaujimavy. vlastne to nie je den .. je to uz ... hmm trva to dlhsie ... je to zvlastne .. ak nieco hladate tak nenajdete nic ... a potom ked si poviete cert to vem ..... tak vas bacnu oriesky do hlavy a splnia vam vase zelania ... mozno aj viac ako tri ... ci len jedno ale o to krajsie ... hladanie je dlhodoba zalezitost ... ale vysledok nie je nikdy zaruceny .... hmm ale obcas sa oplati jednoducho nehladiet na straty ... hmm takze ja si pomalicky prenajimam priepast ... uvidiem ako to dopadne .. pekny den prajem ... :)
11.03.03 ° 17:17  moonko ¤ .?. ¤ .?.

no prisamvacku neviem o com je tento zapis ... ale asi si len budem musiet spomenut co to bol za den a na meno tej dotycnej priepasti .. no uvidime ... ty ale riadna haluz je ten zapis. hmm ;)

13.03.03 ° 16:23  peter

v pohode moonko :o) len tak ďalej, možno sa tak dostaneš na moju a gojkinu úroveň ;o))))))))))
15.03.03 ° 01:38  moonko ¤ .?. ¤ .?.

ehmm .. noo ... neviem ci chcem az tak vysoko padnut :DDDDDDDD

15.03.03 ° 21:05  peter

veď počkaj! príde na munlajta dedo mráz :o) nakoniec, čo by sa stalo keby sme boli všetci magori? nič. dobre by nám bolo :o)
16.03.03 ° 22:34  moonko ¤ .?. ¤ .?.

no teraz si dovolim s tebou len suhlasit :)

dátum:

meno:

e-mail:

http://:

odkaz: