21.01.02 ° 18:43

josef ¤
mail ¤
web
ahoy hoy - letel jsem kolem, ale tady jsem musel pribrzdit a chvili jsem tady skejsnul....musim vyseknout poklonu, tak zyjimavy web jsem jiz dlouho (pokud vubec nekdy) nevidel...diky. akorat mi je lito tve schizofrenie, naopak prebytky empatie ti (mozna) lze zavidet....ahoj josef