Warning: Undefined array key "deleteid" in /var/www/deboot.sk/_ciernysvet/komentare.php on line 50
čierny svet ° message board - komentáre
 
21.01.02 ° 18:43  josef ¤ mail ¤ web

ahoy hoy - letel jsem kolem, ale tady jsem musel pribrzdit a chvili jsem tady skejsnul....musim vyseknout poklonu, tak zyjimavy web jsem jiz dlouho (pokud vubec nekdy) nevidel...diky. akorat mi je lito tve schizofrenie, naopak prebytky empatie ti (mozna) lze zavidet....ahoj josef
dátum:

meno:

e-mail:

http://:

odkaz: