myslel som... "ma dvojslovny nazov"
sorry lidzi dnes mi mierne sibe (=nad normu)
09.11.01 ° 21:13 peter
hihi ... no jasné ... dakujeme analytikovi za betatest :o) už je všetko opravené. chyba bola hlavne v syntaxi javascriptu ... niekedy sa to ťažko kombinuje s php a tak :o) ... keby niečo iné, stačí povedať :o)