Warning: Undefined array key "deleteid" in /var/www/deboot.sk/_ciernysvet/komentare.php on line 50
čierny svet ° message board - komentáre
 
08.11.01 ° 17:32  analytik ¤ mail ¤ web

na ciernom nebi svieti jedna hvieza, ktora nema popis, pretoze ma dvojmiestny nazov a tvoj phpskriptik akosi tuto vecicku nezvlada... :))
08.11.01 ° 17:34  analytik ¤ .mail. ¤ .web.

myslel som... "ma dvojslovny nazov" sorry lidzi dnes mi mierne sibe (=nad normu)

09.11.01 ° 21:13  peter

hihi ... no jasné ... dakujeme analytikovi za betatest :o) už je všetko opravené. chyba bola hlavne v syntaxi javascriptu ... niekedy sa to ťažko kombinuje s php a tak :o) ... keby niečo iné, stačí povedať :o)
dátum:

meno:

e-mail:

http://:

odkaz: