1

11.03.03 ° 21:56  Pali ¤ .mail. ¤ .web.
Nadhera. Konecne nieco pre vecery pri sviekce a caji. Dakujem za inspiraciu. Taky sivocierny sentiment sa tazko hlada a elektronizuje, ale oplatilo sa. Tesim sa na nove veci. Pali

02.03.03 ° 19:29  moonko ¤ .mail. ¤ .web.
hmm dnes bol zaujimavy den. velmi zaujimavy. vlastne to nie je den .. je to uz ... hmm trva to dlhsie ... je to zvlastne .. ak nieco hladate tak nenajdete nic ... a potom ked si poviete cert to vem ..... tak vas bacnu oriesky do hlavy a splnia vam vase zelania ... mozno aj viac ako tri ... ci len jedno ale o to krajsie ... hladanie je dlhodoba zalezitost ... ale vysledok nie je nikdy zaruceny .... hmm ale obcas sa oplati jednoducho nehladiet na straty ... hmm takze ja si pomalicky prenajimam priepast ... uvidiem ako to dopadne .. pekny den prajem ... :)

15.05.02 ° 11:05  Jelizaveta Maksimowna ¤ .mail. ¤ .web.
Jedozibozne som zfagowala Phaavu dnes, huhorne sa popritom bukajila i jak forminacny zdentytnik sa fësitila kokularne & znamenite. Jak Prowka, neb snad Zutok mraggonsky!

21.01.02 ° 18:43  josef ¤ .mail. ¤ .web.
ahoy hoy - letel jsem kolem, ale tady jsem musel pribrzdit a chvili jsem tady skejsnul....musim vyseknout poklonu, tak zyjimavy web jsem jiz dlouho (pokud vubec nekdy) nevidel...diky. akorat mi je lito tve schizofrenie, naopak prebytky empatie ti (mozna) lze zavidet....ahoj josef

22.11.01 ° 21:06  ORAX da wizard of magic ¤ .mail. ¤ .web.
Hmmmm...tak tieto stranocky ma naozaj aj potesili :) Uplna krasa :) Len tak dalej!! Prajem pohodu!!! ....nadej nezomiera nikdy...

08.11.01 ° 17:32  analytik ¤ .mail. ¤ .web.
na ciernom nebi svieti jedna hvieza, ktora nema popis, pretoze ma dvojmiestny nazov a tvoj phpskriptik akosi tuto vecicku nezvlada... :))

1